„Kiálts és ujjongj, Sion lakója, mert nagy közöttetek Izráel Szentje!” (Ézs 12,6)

„Az Ige testté lett, közöttünk lakott, és láttuk az ő dicsőségét, mint az Atya egyszülöttjének dicsőségét, telve kegyelemmel és igazsággal.” (Jn 1,14)

Osztályaink

  • 9a

9.A

Felső sor balról jobbra:

Tolisz Nikosz, Rákóczi Péter, Popon Gergő, Talmácsi Andor, Rákóczi Botond, Molnár Béla (of.), Bencsik Béla, Dancs László, Farkas Tibor, Bődi Péter, Csipai Balázs

 

Középső sor balról jobbra:

Pavlovics Zoé, Rostás Tifani, Szombati Róza, Katona Anita, Pálfalvi Vanda, Szilágyi Lea, Nagy Petra, Bánfi Anna, Patay Panna, Jakab Kamilla, Balás Atina

 

Balról jobbra ülők:

Hlobocsányi Bettina, Lestyan Liliána, Hipszki Liza, Szebegyinszki Rita, Hlbocsányi Liliána, Bagosi Marianna, Szilágyi Alexa Gréta, Biacs Réka, Hankó Boglárka, Frcska Zsófi, Ács Tamara

 

 

 

  • 9b

9.B

Felső sor balról jobbra:
Tóth Marcell, Paraizs Konrád, Kiri Zénó, Csonki Sándor, Tusjak Marcell, Pámtya Kristóf, Molnár Örs, Opavszky Milán

Középső sor balról jobbra:
Botos Kitti, Patkós Bianka, Varga Luca, Majoros Ádám, Hegedüs Gréta, Benke Noa, Petneházi Adriennr 

Balról jobbra ülők:
Szanyi Csenge, Mizik Tamara, Bara Natália, Varga Dézi, Dr. Laukóné Adamik Edit (of.), Folytán Fanni, Mezei Nikolett, Pavló Szandra, Takács Sára

 

  • 9c
 

9.C

Felső sor balról jobbra:
Zsorda Milán, Aszódi Kristóf, Steinmacher Tamás, Csorba Milán, Velencei Boldizsár, Harsányi Botond, Magyari Milán, Nagy-Bobvos Leon János, Huszárik Gergő, Farkas Zalán, Csengődi Keve, Ollé Bálint

 

Középső sor balról jobbra:
Panni Vivien, Árvai Alina, Fürj Kinga, Szabó Tamara, Megyeri Panna, Zvara Imola, Brachna Boglárka, Balla Tamara, Gnándt Eszter, Szatmári Tímea, Szűcs Panka, Rónyai Anna, Mucha Csenge

 

Balról jobbra ülők:

Szabó Réka, Kovács Kiara, Kovács Sára, Szabó Kira, Horváth Edit (of.), Gyarmati Réka, Ádám Orsolya, Tóth Tifani, Kelemen Kata

 

 

 
  • 10a

10.A

Felső sor balról jobbra:
Lázár Gellért Benjámin, Petrovics Soma, Erdei Tamás, Istenes Gergő, Baksa Barna, Bencze Hunor

 

Középső sor balról jobbra:

Zsolnai Réka Luca, Nagy Viktória, Gombkötő Zsófia, Lohr Lili, Opavszki Lara Vanda, Brusznyiczki Adél Anna, Szécsi Panna

 

Balról jobbra ülők:

Major Zsófia, Pásztor Zita, Köteles Gréta, Csicsely Orsolya, Németh Judit (of.), Lestyan Lili, Mészáros Zoé, Ugrai Nikoletta, Farkas Nóra

 

 Hiányzott:
Erdei Máté Levente, Kulik Angéla

 

 
  • 10b

10.B

Felső sor balról jobbra:

Novák Tamás, Benke Márton, Mogyorósy Nándor, Vincze Vilmos, Bartus Bátor, Kasza Barnabás, Farkas Imre

 

Középső sor balról jobbra:

Tusjak Viktor, Barhács Roxána, Kis Lívia, Takács Anna, Bencsik Péter (of.), Schubert Liza, Kasnyik Hédi, Bengery Krisztina, Bánfi Péter

 

Balról jobbra ülők:

Bertók Dorka, Lestyán Emma, Hunya Karina, Nagy Emese, Almási Janka, Zsibrita-Fecske Fanni, Prisztai Lili, Kohut Villő, Domján Anna

 

 
  • 10c

10.C

Felső sor balról jobbra:
Antal Roland Balázs, Kondacs Zétény Milán, Czifra Zétény, Friedmanszki Bence, Paulik Marcell, Vatai, Zalán, Medvegy Máté, Orovecz Tamás, Cziglédszky Barnabás, Szilágyi Attila

 

Középső sor balról jobbra:

Bakulya Richárd, Mile Balázs, Szrnka Gyöngyi, Csaba Fruzsina, Szrnka Katinka, Homonnai Martin, Sziklai Gyula

 

Balról jobbra ülők:

Makai Regina, Barna Réka, Sindel Janka, Nagy Boglárka, Földi Zsolt (of.), Márton Fruzsina, Nádudvari Nóra, Zahorecz Fruzsina, Král Vanda

 

 Hiányzott:
Nemeskéri-Orbán Emese Fruzsina, Szilágyi Viktória

 

 
  • 11a

11.A

Felső sor balról jobbra:

Haluska Lóránd János, Bagi Patrik, Fabó Dániel Pál, Müller Péter Csanád, Durkó Péter, Gombos Béla, Megyik Bende Atilla, Neumann Péter

 

Középső sor balról jobbra:

Jávorka Levente, Lakatos Renáta Kincső, Korcsog Boglárka, Groditzki Anna Hajnalka, Lestyán Abigél, Salóme, Kohut Emese, Komlós Ágota Eszter, Farkas Milán

 

Balról jobbra ülők:

Dézsi Réka Sára, Kovács Zoé, Füzesséry Lujza, Horváth Boglárka, Molnárné Tóth Katalin (of.), Lauday Izabella, Varga Adrienn, Makai Dóra, Hircze Fanni

 

 

  • 11b
 

11.B

Felső sor balról jobbra:

Bartik Marcell, Aszódi Levente, Tóth Balázs, Balázs Zsombor, Megyeri Attila, Madács Ákos, Gerhát Olivér, Lajtos Dániel

 

Középső sor balról jobbra:

Valach János, Kondacs Eszter, Illés Petra, Pljesovszki Pálma, Mucha Mercédesz, Tóth Adrienn, Molnár Lilla, Bárány Mihály

 

Balról jobbra ülők:

Szpisjak Bianka, Egri Renáta, Kollár Nikolett, Nyéki Tamara, Csilik Attila (of.), Nagy Mercédesz, Styecz Barbara, Kondacs Minna, Győri Dorina

Hiányzott:
Petneházi Kristóf, Szántosi Dávid

 

 
  • 11c

11.C

Felső sor balról jobbra:

Benke Róbert, Kupecz Márton Péter, Pozderka Zsombor, Fazekas Norbert, Fazekas Bence, Bátori Dániel, Kiss Ákos, Rideg Zoltán, Galát Dávid Krisztián

 

Középső sor balról jobbra:

Farkas Csanád, Csipes Patrik, Kozák Gergő, Magyar Levente, Rontó Máté, Chen Hang, Gyetvai Csongor, Hortobágyi Bálint, Máté Dávid, Teremy Samu, Fazekas Máté László

 

Balról jobbra ülők:

Németh Adelina Ágnes, Nádudvari Csilla, Wertheim Amanda Rebeka, Laurik Kata, Antal Dóra, Janurik Viktória (of.), Bődi Zorka, Pusztai Liza, Sári Anita, Kósa Krisztina, Korim Tamara

 

 

  • 12a
 

12.A

Felső sor balról jobbra:

Bondor Benedek Stephan Bálint, Furár Dominik, Rónyai Dominik, Nagy Marcell, Czifra Zalán, Bacsa Zalán Viktor, Slajchó Soma, Füzesséry Richárd

 

Középső sor balról jobbra:

Dürgő Csaba, Maglóczki Maja, Márki Emese, Kószó Lara Adriána, Májai Zsófia, Miloszrdni Dorina, Berecz Csenge, Jakli Szabina, Sebjan Farkas Bianka Csillag, Varga Mirtill Amina, Csapó Lili, Truczka Áron

 

Balról jobbra ülők:

Urbancsok Panna, Bozán Hanna, Gódor Sára, Gódor Luca, Csengődi Teodóra Csillag, Kéri Bernadett (of.), Karai Anett, Bankó Fanni, Szűcs Borbála, Omelka Gréta, Gombkötő Réka

 Hiányzott:
Nagy Pál (magántanuló)

 

  • 12b
 

12.B

Felső sor balról jobbra:

Korim Mihály, Bencze Sámuel, Laukó Tibor, Bencsik Bence, Farkas Zalán, Kovács Bence, Kiss Botond, Bartolák Levente, Pákozdi Áron

 

Középső sor balról jobbra:

Szrnka Berzsián, Török Balázs, Molnár Viktória, Tímár Petra, Kiss Erika, Csipai Lilla, Uhljár Adrienn, Barcsik Jázmin, Bontovics Lili, Tóth Sára, Bozsik Bianka, Maglóczki Janka, Kiss Csongor, Kovács Attila

 

Balról jobbra ülők:

Poják Imola, Hunya Noémi, Szilágyi Adrienn, Osztrovszki Hanna, Fonád Zoltán (of.), Kasik Panna, Szikszai Anna, Krajcsi Eszter, Kiss Dorina

 

Hiányzott:
Kelcsi Maja

 

  • 12c

12.C

Felső sor balról jobbra:

Bessenyei Domos, Bácsik Máté, Kovács Kornél, Juhász Gergő, Lénárt Zsombor, Kunstár Roland, Makai Gergő, Pálinkás Hunor

 

Középső sor balról jobbra:

Liska Janka, Németh Viktória, Terhes Flóra, Kollár Karolin, Bagi Anett, Valastyán Brenda, Balatoni Bettina, Csekő Bernadett, Csatai Vivien, Bány Barbara, Bakulya Viktória, Kurucz Olívia, Kovács Réka, Skorka Nóra

 

Balról jobbra ülők:

Varga Vivien, Steinmacher Gréta, Kelemen Emma, Závoda Kata, Molnár Gréta, Bánfi Andrásné (of.), Laukó Boglárka, Budai Luca, Gugolya Réka, Almási Vanda, Zajacz Ágnes

Hiányzott:
Balázs Dominik

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen