„Mert jó földre visz be most téged Istened, az Úr: folyóvizek és mélyből fakadó források földjére…” (5Móz 8,7a)

„Istennek pedig van hatalma arra, hogy minden kegyelmét kiárassza rátok, hogy mindenütt mindenkor minden szükségessel rendelkezzetek, és bőségetekből jusson minden jó cselekedetre. ” (2Kor 9,8)

Úszás Diákolimpia döntő Budapesten

Az úszóink március 31-én a Diákolimpia országos döntőjén vettek részt a Gyarmati Dezső Sportuszodában. A lányok mind egyéniben, mind a váltóban szép teljesítményt mutattak, egy tanuló még a dobogóra is felállhatott!

Eredmények:

50 méter pillangó: Szilágyi Anica 18. (12.C)

100 méter hát: Bozán Hanna 2. (11.A), Ugrai Nikoletta 15. (9.A)

100 méter gyors: Ugrai Nikoletta 23. (9.A)

Női gyors váltó: 8. hely (Csengődi Csillag, Bozán Hanna (11.A), Szilágyi Anica (12.C), Szécsi Nikolett (12.A)

Nagyon szoros és erős volt a verseny, a második és kilencedik helyezett között 2 másodperc volt a különbség. Itt köszönjük meg Zalán Csaba edző segítségét, aki a lányokat felkészítette. És búcsúzunk Szilágyi Anica (12.C) és Szécsi Nikolett (12.A) tanulóktól, akiknek ez volt az utolsó diákolimpiájuk ebben a felállásban. További sok sikert kívánunk Nekik!

Gratulálunk mindenkinek az eredményekhez!

Ugrai Nikoletta 9.A

 

  • VPEG01
  • VPEG02
  • VPEG03
  • VPEG04
  • VPEG05

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen