Úszás Diákolimpia döntő Budapesten
- Részletek
- Készült: 2023. április 03. hétfő, 11:19

Az úszóink március 31-én a Diákolimpia országos döntőjén vettek részt a Gyarmati Dezső Sportuszodában. A lányok mind egyéniben, mind a váltóban szép teljesítményt mutattak, egy tanuló még a dobogóra is felállhatott!
Eredmények:
50 méter pillangó: Szilágyi Anica 18. (12.C)
100 méter hát: Bozán Hanna 2. (11.A), Ugrai Nikoletta 15. (9.A)
100 méter gyors: Ugrai Nikoletta 23. (9.A)
Női gyors váltó: 8. hely (Csengődi Csillag, Bozán Hanna (11.A), Szilágyi Anica (12.C), Szécsi Nikolett (12.A)
Nagyon szoros és erős volt a verseny, a második és kilencedik helyezett között 2 másodperc volt a különbség. Itt köszönjük meg Zalán Csaba edző segítségét, aki a lányokat felkészítette. És búcsúzunk Szilágyi Anica (12.C) és Szécsi Nikolett (12.A) tanulóktól, akiknek ez volt az utolsó diákolimpiájuk ebben a felállásban. További sok sikert kívánunk Nekik!
Gratulálunk mindenkinek az eredményekhez!
Ugrai Nikoletta 9.A


